Привіт.

Я Галина Вітюк,

український фотограф.

У мене немає гарної історії того, як у дитинстві я захоплювалася фотографією та мистецтвом. 

Я ніколи не думала про фотографію, як про можливу професію, не мала досвіду роботи в медіа індустрії і взагалі ніяк не стикалася з візуальним світом.

 

Хоча сама по собі творчість не була мені чужою, бо з дитинства любила створювати щось своїми руками. Я освоїла різні види рукоділля: в'язала в школі теплі вовняні светри, любила плетіння з бісеру, вже будучи дорослою в'язала мереживні кофти гачком, вишивала брошки, пробувала шити одяг та сумки, і навіть вишивала настінні картини атласними стрічками.

Все, що мене захоплювало та здавалося цікавим, не мало перешкод.

Легко витрачала весь свій вільний час, щоб розвиватися та створювати речі, яких ні в кого немає.

 

Другою моєю пристрастю була математика. Досі мене захоплюють складні та нестандартні завдання, як у нас кажуть "зі зірочкою".
Я зайнялася фотографією у 35 років, і в моїй зрілій голові вже не виникало такого поняття, як "кнопка-шедевр". Тому навчання і практика, багато практики - це мої основні супутники на шляху і зараз також.

 

І Щоразу, починаючи роботу з абсолютно новим продуктом для фото або маючи складний продукт в кадрі, згадую ті складні завдання з математики зі школи і намагаюся знайти єдиний розв’язок.

Ця наполегливість допомагає мені рости, пробувати нове і продовжувати працювати.

 

Я отримала вишу освіту в IT сфері в Одеському Університеті ім.Мечникова.
Але доля склалася так, що після університету я зайнялася онлайн продажами і маркетингом.

 

Цей мій досвід , отриманий на протязі восьми років, допомогає мені створювати такі фотографії, які необхідні бізнесам і брендам для грамотних продажів.

Я добре розуміюся на тому, які якості продукції необхідно демонструвати і як допомогти покупцеві зробити вибір на користь конкретного бренду.

Нагороди та публікації: 

 

У 2018р. з розвитком соціальних мереж та початком активного впровадження цих майданчиків у бізнеси я освоїла основи SММ в Інстаграм.

Саме на цих курсах приділяли велику увагу важливості візуального маркетингу та ролі фотографії у продажах.

Я побачила вперше стільки гарних фотографій і процес як складається фото композиція.
Мене зацікавило мистецтво візуала для соціальних мереж і я почала активно вивчати цей напрямок, і так захопилася фотографією.

 

Найважливіший крок у професійному розвитку як фотографа мені допоміг зробити чоловік. Саме він підтримав мене у бажанні зайнятися фотографією професійно та підтримує щодня.

 

Перші два роки я бралася за всі теми, із якими приходили клієнти. Пробувала знімати не лише їжу та продукцію, а й косметику, поліграфію, одяг, квіти та навіть портрети.

Мені хотілося визначити, яка сфера захоплює мене найбільше. Так і вибрала предметну і фуд-фотографію.

 

Завжди прагну створювати не просто якісні фотографії, але вигадувати такі кадри, в яких можна прочитати чи уявити свою історію.

 

Зараз я знімаю те, що  нове та в тренді. Мої фотографії і для сайтів, і для соціальних мереж містять яскраві кольори, креативні сюжети, позитив і радість - все те, що хоче бачити покупець у своєму житті.

       Ваша Galigrafiya!